• Το Γνωρίζατε;
  • Στο Λονδίνο ακούγονται συστηματικά πάνω από 300 διαφορετικές γλώσσες και διάλεκτοι!

Πρωταγωνίστρια σε ταινία η κόρη του τέως βασιλιά

Συντονιστές: Argosxolos, Agrafos

Άβαταρ μέλους
Agrafos
Γενικός Συντονιστής
Γενικός Συντονιστής
Χωρίς σύνδεση
Δημοσιεύσεις: 2932
Εγγραφή: Δευ 13 Ιούλ 2009, 02:53
Τοποθεσία: Αθήνα
Γένος:
Επικοινωνία:
Ελλάδα

Πρωταγωνίστρια σε ταινία η κόρη του τέως βασιλιά

Δημοσίευση από Agrafos »


Η κόρη του Κωνσταντίνου και της Άννας Μαρίας, Θεοδώρα, κατάφερε να πάρει τον πρωταγωνιστικό ρόλο στην ταινία «Crimson Tear», αφού εδώ και καιρό κυνηγούσε το όνειρό της.

Όπως αποκάλυψε σε συνέντευξή της στο περιοδικό «HELLO», πρόκειται για ένα ψυχολογικό θρίλερ, βασισμένο στις ζωές 5 τελειόφοιτων φοιτητών. «Ενθουσιάστηκα πάρα πολύ όταν έμαθα ότι πήρα τον ρόλο! Τη μια στιγμή διάβαζα το σενάριο και την άλλη βρισκόμουν στην ομάδα. Είχαμε γυρίσματα 2 εβδομάδες στο Νιου Τζέρσεϊ και τη Φιλαδέλφεια, ενώ είχε υπερβολικό κρύο. Ήταν υπέροχη εμπειρία, τη χάρηκα πολύ! Συνέχεια επαναλάμβανα στον εαυτό μου: «Συμμετέχω κι εγώ! Συμμετέχω κι εγώ!» Αυτό θέλω να κάνω για το υπόλοιπο της ζωής μου...», σχολίασε.

Δηλώνει αναποφάσιστη
«Αυτό που θέλω κι αυτό που δεν θέλω , τώρα που το σκέφτομαι, αλλάζει μέρα με τη μέρα! (γέλια) Είμαι ένα εξαιρετικά αναποφάσιστο άτομο. Αλλά παίρνω στα σοβαρά την ενασχόλησή μου με την υποκριτική! Τόσο σοβαρά δεν παίρνω ούτε τον ίδιο μου τον εαυτό. (γέλια)...»

Στοιχεία του χαρακτήρα της
«Μεγαλώνοντας γίνομαι όλο και πιο αυθόρμητη. Αν καταλάβω πως θέλω κάτι, απλά το κάνω. Προσπαθώ να μην παίρνω σοβαρά τη ζωή και βέβαια, να έχω χιούμορ. Λατρεύω να γελάω!»

Η άποψη των γονιών της
«Ξέρετε κάτι; Ακόμα και σ' αυτό, υπήρξα τυχερή, καθώς οι γονείς μου με υποστήριξαν 100%. Μου λένε συχνά: «Το μόνο που θέλουμε είναι να είσαι ευτυχισμένη! Αν είσαι εσύ καλά, θα είμαστε κι εμείς»! Ειδικά ο πατέρας μου ξέρω πως είναι πολύ περήφανος για μένα!»

Κεφάλαιο οικογένεια
«Φυσικά και είναι στα σχέδιά μου! Θέλω πολύ να κάνω οικογένεια, αλλά δεν είναι προτεραιότητά μου αυτή τη στιγμή».

«Ο άντρας που θα παντρευτώ θέλω...»
«Να έχει την αίσθηση του χιούμορ, να μην παίρνει τη ζωή στα σοβαρά. Να είναι ειλικρινής και πιστός!»
Ποτέ μην ρωτάς... την ηλικρινή άποψη ενός ενημερωμένου!!!!

Επιστροφή στο “STAR System”