• Το Γνωρίζατε;
  • Κατά τον Μεσαίωνα, τα ζώα δικάζονταν ακόμη και με την ποινή του θανάτου. Το 1386, ένα γουρούνι καταδικάστηκε σε απαγχονισμό και αφού νωρίτερα του είχαν κόψει τα πόδια, με το αιτιολογικό της δολοφονίας ενός κοριτσιού. Πριν από την εκτέλεση, είχαν ντύσει το γουρούνι με τα ρούχα του θύματος.

Δεν ξέρω αν θα αποφάσιζα να παντρευτώ μυστικά

Συντονιστές: Airetikos, Argosxolos, Arxontas, Agrafos

Άβαταρ μέλους
Agrafos
Γενικός Συντονιστής
Γενικός Συντονιστής
Χωρίς σύνδεση
Δημοσιεύσεις: 2932
Εγγραφή: Δευ 13 Ιούλ 2009, 02:53
Τοποθεσία: Αθήνα
Γένος:
Επικοινωνία:
Ελλάδα

Δεν ξέρω αν θα αποφάσιζα να παντρευτώ μυστικά

Δημοσίευση από Agrafos »


Ζέτα Μακρυπούλια: «Δεν ξέρω αν θα αποφάσιζα να παντρευτώ μυστικά»

Καθόλου κακή ιδέα δεν φαίνεται να βρίσκει πλέον η Ζέτα Μακρυπούλια την πιθανότητα να παντρευτεί, όμως ακόμα δεν ξέρει αν θα αποφάσιζε να το κάνει μυστικά ή όχι.

Πάντως, η ηθοποιός δείχνει να διανύει μία από τις καλύτερες περιόδους της ζωής της, νιώθοντας ερωτευμένη και ξεκινώντας σε λίγες μέρες από τώρα την παρουσίαση του δεύτερου κύκλου του Dancing with the stars για το οποίο λέει:

«Είναι γεγονός ότι το πρώτο Dancing with the stars το αγάπησε τόσο πολύ ο κόσμος που φέτος πιο εύκολα απάντησαν θετικά κάποιοι άνθρωποι απ’ ό,τι πέρσι που δεν γνώριζαν περί τίνος πρόκειται και ίσως και να το φοβόντουσαν λιγάκι. Κάποια από αυτά τα ονόματα που αναφέρθηκαν όντως θα συμμετέχουν στο Dancing with the stars II, αλλά η λίστα δεν έχει ακόμα ολοκληρωθεί οπότε δεν μπορώ να πω με σιγουριά ποιοι θα είναι και ποιοι όχι. Ομολογώ ότι το όνομα που με έχει εντυπωσιάσει πιο πολύ απ’ όλα είναι ένα πρόσωπο που προέρχεται από τη Δημόσια Τηλεόραση, ίσως γιατί εμένα με εξιτάρουν περισσότερο οι συμμετοχές ανθρώπων που δεν φαντάζομαι ότι θα μπορούσαν να χορέψουν».
Ποτέ μην ρωτάς... την ηλικρινή άποψη ενός ενημερωμένου!!!!

Επιστροφή στο “Life Style”