• Το Γνωρίζατε;
  • Το επίθετο Μητσοτάκης προέρχεται από τη λέξη μιτσός, που στην κρητική ντοπιολαλιά σημαίνει το μικρό παιδί, το πιτσιρίκι. Κανονικά έπρεπε να γράφεται Μιτσοτάκης.

Βάνα Μπάρμπα: «Δεν με έχει απορρίψει ποτέ άντρας»

Συντονιστές: Airetikos, Argosxolos, Arxontas, Agrafos

Άβαταρ μέλους
Agrafos
Γενικός Συντονιστής
Γενικός Συντονιστής
Χωρίς σύνδεση
Δημοσιεύσεις: 2932
Εγγραφή: Δευ 13 Ιούλ 2009, 02:53
Τοποθεσία: Αθήνα
Γένος:
Επικοινωνία:
Ελλάδα

Βάνα Μπάρμπα: «Δεν με έχει απορρίψει ποτέ άντρας»

Δημοσίευση από Agrafos »


Κατασταλαγμένη στα ερωτικά της και έχοντας πλέον εμπειρία, η Βάνα Μπάρμπα δεν θα έκανε σχέση με μικρότερο άντρα: «το έχω δοκιμάσει και δεν μου ταιριάζει. Ένα νέο παιδί σου δίνει πολλά, αλλά εγώ δεν μπορώ να επικοινωνήσω».

Ο ιδανικός άντρας για τη γνωστή ηθοποιό «είναι ο εαυτός του και θέλει να πάει τον άνθρωπο του, ψηλά. Να θέλει να τον ανεβάσει και όχι να τον κατεβάσει εξαιτίας της προσωπικής του ανασφάλειας». Δυστυχώς όμως όπως λέει, δεν υπάρχουν τέτοιοι άντρες «μόνο ένα 2-3%».
Στις σχέσεις αν της αρέσει κάτι, δεν διστάζει να κάνει το πρώτο βήμα. Το πρόβλημα της όμως πλέον είναι πως «δύσκολα μ΄αρέσει κάτι πια». Γιατί της συμβαίνει αυτό; «Γιατί έχω ζήσει μεγάλους έρωτες. Η ζωή μου ήταν πιο πολύ έρωτες παρά δουλειά. Όσο περνά ο χρόνος, θες κάτι το πολύ ιδιαίτερο για να είσαι καλά».

Μελλοντικά αυτό που θέλει είναι «να υπάρξει ένας καινούργιος έρωτας στη ζωή μου. Σύντροφο χρειάζομαι. Όχι έρωτα που θα με κάνει να χάσω"τ΄αυγά και τα πασχάλια”».

Η γνωστή ηθοποιός θεωρεί πως η μονογαμία είναι ενάντια στην ανθρώπινη φύση: «δεν έχουμε γεννηθεί για να είμαστε με έναν άνθρωπο όλη μας τη ζωή». Μέχρι σήμερα δεν την έχει απορρίψει ποτέ άντρας. Ωστόσο για χάρη του έρωτα έχει φτάσει «στην καταστροφή. Τα έχω κάνει όλα», εξομολογείται στο περιοδικό “Adore”.

Παραδέχεται μάλιστα ότι «πάντα με έλκυαν οι άσχημοι άντρες με στάτους και τρόπους. Η εξουσία είναι το μεγαλύτερο αφροδισιακό». Για την Βάνα Μπάρμπα όλα κάποτε έχουν ένα τέλος. Το δικό της τέλος δεν ξέρει πως θα είναι. Ξέρει μόνο πως κάποια στιγμή θέλει ν΄αποσυρθεί μόνη της: «την πόρτα τη βλέπω αλλά δεν την αγγίζω ακόμα», λέει.

Όσο για το αν ζηλεύει; έχει φτάσει στο σημείο να χαστουκίσει γυναίκα που όπως λέει προσπάθησε να την προκαλέσει, φλερτάροντας το σύντροφο της: «Κάθε φορά που είμαι ερωτευμένη, ζηλεύω. Γίνεται χαμός».
Ποτέ μην ρωτάς... την ηλικρινή άποψη ενός ενημερωμένου!!!!

Επιστροφή στο “Life Style”